Preskočiť na obsah
MÄSO-TATRY

Obchod

MÄSO-TATRY s.r.o.

Maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami

Sídlo
Spišská Teplica
Od roku
1996
IČO
31 723 217

MÄSO-TATRY

Spoločnosť s ručením obmedzeným

Aktívna
Sídlo
Osloboditeľov 455, 059 34 Spišská Teplica
Na trhu od
7. marca 1996
IČO
31 723 217
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Odbor (SK NACE 47.22)
Maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami

Firma v číslach

30
rokov na trhu
1996
rok vzniku
5
položiek predmetu činnosti

O firme

Spoznajte MÄSO-TATRY

MÄSO-TATRY s.r.o. sídli na adrese Osloboditeľov 455, 059 34 Spišská Teplica. Zapísaná je od 7. marca 1996 (Obchodný register).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami“ (47.22). Predmet činnosti tvorí 5 položiek, napríklad nákup dreva, guľatiny, veľkoobchod s potravinárskymi základnými produktami a živými zvieratami a maloobchod s potravinami a pochutinami.

Základné údaje

Obchodné meno
MÄSO-TATRY s.r.o.
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO
31 723 217
DIČ
2021213029
Dátum vzniku
7. marca 1996
Sídlo
Osloboditeľov 455, 059 34 Spišská Teplica
Obchodný register
Okresný súd Prešov, oddiel Sro, vložka č. 2868/P
Sektor (ESA 2010)
Národné súkromné nefinančné korporácie
Odbor (SK NACE 47.22)
Maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa MÄSO-TATRY zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 5 položiek.

  • Nákup dreva, guľatiny

  • Veľkoobchod s potravinárskymi základnými produktami a živými zvieratami, s potravinami, nápojmi, tabakom a tabakovými výrobkami a tovarom pre domácnosť, s drevom a stavebnými materiálmi, so železiarskym tovarom, inštalatérskym a vykurovacím zariadením, so strojmi a technickými potrebami, s papierenským tovarom a výrobkami z dreva a nábytkom

  • Maloobchod s potravinami a pochutinami, cukrovinkami, alkoholom, tabakom a tabakovými výrobkami, kozmetickým tovarom, textilom, odevami, obuvou a koženým tovarom, nábytkom, svietidlami, elektrospotrebičmi, elektronikou, železiarskym tovarom, farbami, skleneným tovarom, knihami, novinami, časopismi, písacími a kancelárskymi potrebami

  • Sprostredkovanie obchodu, služieb a dopravy

  • Mäsiarstvo

Časté otázky

Základné informácie o firme

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli MÄSO-TATRY s.r.o.?

Sídlo je na adrese Osloboditeľov 455, 059 34 Spišská Teplica.

Čím sa MÄSO-TATRY s.r.o. zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Maloobchod s mäsom a mäsovými výrobkami“ (47.22). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: nákup dreva, guľatiny; veľkoobchod s potravinárskymi základnými produktami a živými zvieratami; maloobchod s potravinami a pochutinami; sprostredkovanie obchodu, služieb a dopravy.

Aké je IČO – MÄSO-TATRY s.r.o.?

IČO je 31 723 217, DIČ 2021213029.

Kedy vznikla MÄSO-TATRY s.r.o.?

Vznik: 7. marca 1996. Na trhu pôsobí 30 rokov.

Sídlo

Kde firmu nájdete

Osloboditeľov 455 059 34 Spišská Teplica

Registrový súd: Okresný súd Prešov

Je to vaša firma?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre MÄSO-TATRY s.r.o. podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese maso-tatry.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.